.CHOOSE YOUR STYLE

טרנדים ריהוט גן לקיץ

טרנדים ריהוט גן לקיץ

מרגע שריהוט הגן פרץ לחיינו אנו מקבלים בברכה בכל שנה מחדש טרנדים בתחום עיצוב וריהוט הגינה, הטרנדים האלה הופכים לפריט חובה ומשה כבר נכנסים לתודעת הרכישה.

כמו בכל תחום גם כאן נראה כי היצרנים אשר הבינו את צרכי הלקוחות הישראליים ולמדו להתאים את ריהוט הגן אל הגינה אליו היא מיועדת, כמו שכלל הבתים שונים מאחד לשני מדובר כמובן גם על גינות, אם מדובר בבית שנבנה על פי רצון דייריו הרי כמובן גם הגינה תיבנה בהתאם לצרכיו אבל אם מדובר על בית שהוא כבר בנוי הרי שדיירי הבית החדש יצטרכו לעצב ולנתב את גינתם בצורה הכי נכונה וכמובן כזאת שעדיין מתאימה להם.

בכל שנה יוצאת ממש קולקציית ריהוט ופריטי הריהוט בקולקציות השונות מותאמות לגדלי גינות מגוונות החל: מגינת פאטיו קטנה, גינת מרפסת שמש או גינה משותפת, גינות דירות גן מרווחות, גינות גג ופנטהאוזים וכלה בגינות כפריות ווילות גדולות. כל אלו מוצעים במגוון סגנונות עיצוב בהתאם לטרנדים החדשים לעיצוב הבית והגינה ובמחירים שהיום כבר שווים לכל כיס.

כיום ניתן למצוא לא מעט סגנונות עיצוב לגינות בכל הגדלים ועדיין יש סוג של מפרט אשר הולך עם כולם , הגינה נחלקת כמו חללי האירוח הציבוריים בבית, למתחמים שונים בהתאם לסוג האירוח: פינת ישיבה סלונית, פינת קפה, פינת אוכל, מרבץ ישיבה (זולה) ממש כמו בבית. מהיום גם ניתן למצוא מטבח חוץ הצמוד לגריל או לטאבון, המתחלף את המטבח הביתי. מה שבטו כי בקיץ הזה תבלו הרבה יותר בגינה.

מה חדש?

צורה: לאחרונה נתקלנו ביותר ויתר רהיטי גן אשר בעיצובם מעוגלים יותר ונותנים תחושה זרימה בין הרהיטים השונים , אלו משלבים פונקציונאליות ומראה מקורי מעורר השראה על בסיס ראטן המבטיח עמידות לאורך זמן וחוויית אירוח איכותית. את הליין הזה יהיה ניתן לראות השנה על כל פריטי ריהוט הגן, החל ממערכות ישיבה, שולחנות אוכל לגינה, מרבצים וכלה בערסלים מפנקים לגינה מפנקת בעיצוב מקורי.

צבע: גם בתחום צבע הריהוט אנו נכנסים אל תוך סאגת טעם אישי, אומנם הצבע האפור כאמל נראה יותר ויותר בריהוט הגן מה שנותן לנו את המראה אורבני מודרני , הרגשת נינוחות שמשתלטת.

סגנון: סגנון ריהוט הגן המחליף את שאר הסגנונות אשר ידענו עד היום הינו סגנון שזירת יד וקליעה מסורתית הנותנת תחושת יוקרתיות לצד פשטות נוכל להבחין כי סגנון זה נגע בכל רהיטי הגן כולל למערכות ישיבה על בסיס ראטן איכותי בקליעה אוורירית בגוונים בהירים המסייעים לאשליית מרחב וגודל וככזאת אידיאלית לגינות קטנות ובינוניות.

לסיכום חשוב היה לנו להזכיר כי בכל עונה ועונה יש לשמו על ריהוט הגן על מנת שנוכל ליהנות מהם גם בשנה הבאה.
לכסות את הרהיטים: השמשייה שהצבתם סמוך למערכת הישיבה איננה תחליף להגנה על הרהיטים מפני פגעי השמש והלחות. לכן מומלץ לקנות כיסויי רהיטים מאריג אטום, הניתנים לכיסוי מהיר ולהסרה קלה בכל פעם שרוצים לשבת בחוץ.

לשמור בצל: אחד הפרמטרים החשובים בשימור הרהיטים ובמניעת שחיקה הוא מיקום באזור שלא יחשוף אותם לקרינת שמש ישירה ורצופה. כפי שאיננו נהנים משהייה ממושכת מתחת לשמש הקופחת, גם רהיטי הגן שלנו יסבלו ממנה. לכן, אם החלטתם שלא לקנות שמשייה או אמצעי הצללה נייד אחר, רצוי לבחון לאיזה צד הגינה פונה, האם יש פרגולה או עץ המצל בסביבה, ורק אז למקם את הפריטים.

התקשרו אלינו