גזיבו

מוצרים נבחרים בקטגוריה גזיבו

מידע על גזיבו

הגזיבו הוא פריט שהופך לפופולארי יותר ולנפוץ יותר בחצרות בישראל בשנים האחרונות. הגזיבו הוא פריט ריהוט גן שדומה קצת לשמשייה - מדובר ביריעה מחומר רך כלשהו, שנפרסת על שטח מסוים ומחוברת לארבעה עמודים או יותר, שמחוברים לאדמה ברוב המקרים חיבור קבוע. הגזיבו נותן מענה להצללה נדרשת - כיוון שמדובר בחומר שמצל מפני השמש וגם מגן מפני הגשם. ניתן למצוא גזיבואים במגוון של גדלים, סגנונות עיצוב ובטווח מחירים רחב.

כיום ניתן למצוא גזיבואים בחנויות רבות כמו חנויות של רהיטי גן יוקרתיים, ואף בחנויות פשוטות יותר וברשתות שונות. ישנם גזיבואים שמיועדים לשימוש נקודתי ולא להצבה קבועה בחצר, ויש גזיבואים שמטרתם להישאר בחצר כחלק מהעיצוב שלו וכחלק מריהוט הגן שמוצב בו. הבחירה נתונה בידיכם, על פי הצרכים שלכם ועל פי הסגנון שבו אתם רוצים לעצב את החצר והגינה שלכם.
תוכלו לרכוש גזיבו מקצועי, שדומה לפרגולה אך אינו מחובר לבית ועומד בפני עצמו. את הגזיבו תוכלו להקים בכל מקום ברחבי החצר, כך שתוכלו להקים שם פינת ישיבה נעימה ורגועה, בעלת הצללה והגנה מפני נזקי הטבע. גזיבו מקצועי יהיה כזה שעשוי מחומרים איכותיים ועמידים. ישנו גזיבו גדול שיכול לכסות שטח של כארבעה מטרים, גזיבו כזה יכול בהחלט לתת פתרון להצללת פינת ישיבה שלמה או אף שולחנות אוכל ומערכות ישיבה שונות.

הגזיבו האיכותי יהיה מורכב מיריעה של בד עמיד במיוחד, שמגיע כמובן במגוון של צבעים כך שתוכלו להתאימו לשאר עיצוב הגינה, לצמחים ולריהוט הקיים בחצר, מסגרת גג העשויה חומר חזק כמו אלומיניום, וארבעה עמודים איכותיים שאותם מחברים לחצר הבית. ניתן לרוב לחבר את הגזיבו ישירות לאדמה, או למשטח כלשהו אם קיים משטח כזה בחצר, או אם רוצים שהמשטח שעליו יעמוד הגזיבו יהיה חלק - לדוגמה משטח בטון מקורצף או משטח חלק אחר.

ניתן גם למצוא גזיבו במראה יוקרתי יותר, שמורכב מעמודים מעוצבים ורחבים, גזיבו שכולל תאורה המאפשרת שימוש בו גם בשעות החשיכה, גזיבו קטן ופרטי שיתאים לשולחן קפה או לפינות ישיבה קטנות לזוג, ועוד. ניתן למצוא גזיבו עשוי במבוק למראה טבעי, גזיבו עץ שנותן מראה טבעי ויפה אך גם חזק ואיכותי, גזיבו פשוט שניתן לקפל חזרה ולהרכיב במידת הצורך, גזיבו בעל עמודים רחבים במיוחד שנותנים מראה פרטי ויוצרים מעין מתחם נפרד משאר החצר והגינה, גזיבו עץ בעל דק עץ תואם, שמהווה ממש יחידה נפרדת ופינה לאירוח וישיבה, גזיבו בסגנון רומנטי ועוד מבחר רחב של גזיבואים.