.CHOOSE YOUR STYLE

גריל גז

אנדרס גרמניה / Enders - מאז 1883. עם מעל 130 שנות ניסיון של בישול חוץ של פיתוחים חדשניים וצלייה, אנו עדיין מפתחים מוצרים חדשים עם מחשבה רבה ובמיוחד מאהבה. תמיד חותרים למצוינות ולא נחים לרגע. היום, המוצרים שלנו מרשימים ומובדלים מהשוק בחדשנות, בבטיחות, שימוש בחומרי גלם איכותיים וכל זאת בעלות תועלת מרשימה. אבל כל זה לא אומר שאנו נחים לרגע כן? גריל גז אנדרס מתפאר בתצורת מבערים מיוחדת אשר מאפשרת שליטה מדויקת יותר בטמפרטורות, במבער טורבו מיוחד אשר מגיע עד 400 מעלות (גם 450 מעלות אבל תגלו לאף אחד), במערכת Simple Clean אשר מאפשרת ניקוי של חלקי הגריל במדיח ועוד. אנו לוקחים קטגוריה אחר קטגוריה ומשכללים את המוצרים בהתאם לצרכי הלקוח, לתקציב הלקוח ובמיוחד למקום במרפסות ההולכות וקטנות עם השנים. אנו מפתחים, לא רק מהנדסים. זה מה שמייחד אותנו, כמה מייחד? גם במהלך התקינה הישראלית התלהבו מאיכות ההנדסה והחומרים, מוזמנים להתרשם. שקיפות. בנוסף לחלון הצצה הגאוני בקדמת הגריל, אנו שקופים בכל שאלה. תנסו אותנו. לייעוץ ומידע נוסף: 04-9807173

כל בית פרטי חייב מנגל זמין. המנגל מבטיח שעות של הנאה לכל בני המשפחה, הוא מאפשר לצלות אל כל סוגי הבשר, הדגים והעוף כדי לשמור על תפריט תזונתי מאוזן והוא גם הופך מהר מאוד לגולת הכותרת של אירועים חברתיים. בנוסף, את המנגל אפשר כיום לשלב בקלות גם במרפסת קטנה וגם בחצר גדולה.

 

פחמים או גז: איזה מנגל כדאי לבחור?
השאלה היחידה היא איך בוחרים את המנגל המתאים. באופן עקרוני, ההבדל העיקרי הוא בין מנגל פחמים לבין גריל גז. אבל בעוד מנגל פחמים נחשב פתרון מסורתי ומיושן, גריל גז מגלם בתוכו שורה ארוכה של יתרונות מיוחדים.

 

מה היתרונות של גריל גז?
גריל גז נוח יותר לתפעול. לא צריך לקנות פחמים כדי להבעיר בו אש, הוא נדלק בלחיצת כפתור ורמת השליטה בגובה הלהבות היא אופטימאלית. עבור חובבי צלייה ועל האש, מנגל גז הוא כלי עבודה לכל דבר ועניין וחלק בלתי נפרד מרשימת הציוד שחייבת להיות בחצר, בגינה, במרפסת או אפילו על הגג.
מעבר לכך, גריל גז בטיחותי מאוד בבתים עם ילדים ופעוטות. בניגוד לגריל פחמים שאותו אי אפשר פשוט לכבות או להרחיק, מנגל גז מגיע עם כיסוי מתאים והוא עומד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחות. אם בוחרים גריל גז מתאים ומוודאים אחריות מהיצרן, נהנים מכל העולמות בלי לחרוג מהתקציב.

 

למה משתלם לבחור מנגל גז?
העניין הכספי הוא המפתיע ביותר בהשוואה בין גריל גז לבין גריל פחמים. על פניו, מנגל רגיל אמור להיות משתלם יותר כי המחיר שלו נמוך וגם הפחמים עצמם זולים. אבל בראייה לטווח ארוך, גריל גז מתגלה כאטרקטיבי ועדיף.
הסיבה לכך שמשתלם לבחור מנגל גז קשורה לצריכת האנרגיה שלו. בדגם מודרני של גריל גז, כל להבה מנצלת בצורה אופטימאלית את האנרגיה. לאחר מכן, משטח הצלייה עצמו סופג את החום והאש וכך הוא מאפשר לצלות את כל סוגי המאכלים הרלוונטיים באופן מהיר ואקולוגי.

 

איך בוחרים גריל גז?
הבעיה היחידה עלולה לצוץ אחרי שמחליטים לשלב בגינה גריל גז, אבל אז מגלים שיש המון אפשרויות לבחור מתוכן. על מנת להכריע בסוגיה איזה גריל גז עדיף יותר מאחרים, כדאי להשוות בין הדגמים על פי המפרט הטכני המלא.
המפרט המתואר על ידי היצרן עוזר לדעת מה המידות של כל גריל גז, באיזה חומרי גלם השתמשו על מנת לייצר אותו, מה ההספק שלו מבחינת אנרגיה, מה גודל משטח הצלייה וכן הלאה. בנוסף, המפרט מאפשר להשוות בין דגמים מומלצים של גריל גז לפי העיצוב, היצרן, תקופת האחריות וכמובן המחיר.

 

הקטלוג שלנו שווה לך כסף!
בקויה דיזיין מבינים את החשיבות של גריל גז עבורך. בין אם יש לך ניסיון בהפעלת מנגל כזה ובין אם לא, אנו נשמח לשלוח עד אליך דגמים מעולים במחירים מפתיעים. אצלנו כל מנגל גז נכנס לקטלוג רק אחרי שהוא נבדק על ידי בעלי המקצוע הטובים ביותר בארץ, אז אין לך מה לדאוג.
הקטלוג של קויה דיזיין מרכז עבורך לא רק סוגים שונים של ריהוט גן יוקרתי, אלא גם דגמי מנגל גז ברמה גבוהה ובאיכות גימור משובחת. כעת, כל שנותר הוא לבחור ולתאם מועד לאספקה.

התקשרו אלינו