דשא סינטטי

מוצרים נבחרים בקטגוריה דשא סינטטי

מידע על דשא סינטטי

במציאות של ימינו, כשבעיית המים של ישראל רק הולכת ומחריפה, והאיסור על השקיית מדשאות נכנס לתוקף, אנשים רבים בוחרים לקנות דשא סינטטי, ולהשתמש בו כתחליף לדשא אמיתי ואורגני.
בעבר, דשא סינטטי איכותי היה בעל מראה מלאכותי מאוד, שדחה אנשים רבים שרצו מראה טבעי ותחושה נעימה.
כיום, הדשא הסינטטי התפתח מאוד, וניתן למצוא מוצרים ברמה גבוהה מאוד של מראה, ותחושה נעימה מאוד. הדשא הסינטטי הוא תחום שהולך ומתפתח מאוד בשנים האחרונות.

מהו דשא סינטטי? דשא סינטטי מגיע ביריעות גדולות, אשר נפרסות על הקרקע ונתפרות ביניהן, למראה אחיד ואורגני. המראה שמתקבל הוא של מדשאה מסודרת וירוקה, נעימה למגע ולשימוש. בעבר, דשא סינטטי היה מאופיין בתחושה לא נעימה, כך שאנשים רבים נמנעו משימוש בו כתחליף לדשא של ממש, ואפשר היה לראותו רק במקומות שבהם הדשא היה ליופי בלבד, ולא לשימוש פיזי. כיום עם התפתחות הטכנולוגיה בתחום הזה, הדשא הסינטטי הוא נעים ורך, ואפשר בהחלט להשתמש בו כתחליף למדשאה לכל דבר. נוסף על כך, לשימוש בדשא אורגני יש יתרון גדול, כיוון שהוא אינו מגרד, אינו גורם לאלרגיות, ואינו מושך חרקים, כמו דשא אמיתי.

הדשא הסינטטי הוא לא זול, אולם ההשקעה מחזירה את עצמה. אין צורך לדשן אותו, להשקותו, לכסח אותו בעזרת מכסחת דשא ועוד. הניקוי שלו פשוט, והמראה שמתקבל הוא מראה מסודר ונעים כל הזמן. ניתן לבחור בין אורכים שונים של הדשא הסינטטי, בהתאם למראה שאתם רוצים. דשא קצר מאוד ייראה מסודר ואחיד, ודשא ארוך יותר ייתן מראה פראי וטבעי יותר . כמו כן, הדשא נשאר בעל גוון ירוק, אינו דומה בשמש, ועשוי מחומרים איכותיים, שמחזיקים מעמד במשך שנים.

אפשר לבחור את סוג הדשא, בהתאם לשימוש המיועד שלו. בגני ילדים לדוגמה, בהם דשא סינטטי הפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות, בוחרים לרוב בדשא נמוך יחסית, שדומה לשטיח. גם לשולי בריכה דשא נמוך יתאים מאוד. וכאשר רוצים דשא סינטטי לאזור מדשאה בחצר הבית הפרטי, לרוב יתאים דשא גבוה יותר, בעל מראה טבעי ותחושה נעימה לישיבה, משחק או שכיבה. לפני שרוכשים דשא סינטטי, חשוב לבדוק כמה סוגים, ולראות מה מתאים לכם ביותר. חשוב לזכור, שלרוב מוסיפים מילוי כלשהו, שיחזיק את הדשא ויהפוך אותו לעמיד יותר, כך שאורך הדשא יתקצר. בקשו לראות חתיכה לדוגמה, שכבר מולאה בחול, בשבבי גומי, או בחומר אחר שבו משתמשים כדי למלא את החריצים בדשא.

לפני שמתקינים משטחי דשא סינטטי, צריך לוודא שהמשטח המיועד מתאים לכך. יש צורך במשטח ישר וחלק, כך שאם אתם רוצים לייבש את המדשאה הנוכחית ולשים עליה דשא סינטטי, תצטרכו להכין את השטח בכמה צורות נוספות. את הדשא הקיים יש לייבש, לעקור, ולהפוך את האדמה בצורה יסודית. על האדמה החשופה יש צורך בשימוש בחומר מקשר ומבודד, שיהווה מצע איכותי וטוב לדשא הסינטטי.

מומלץ להתייעץ עם המומחים של ריהוט גן במבצע קויה דיזיין בנושא, כיוון שההשקעה הראשונית היא יחסית גדולה.
האנשים שעוברים לכל סוג של דשא סינטטי איכותי יחזירו את ההשקעה בתוך כמה שנים, כך שזוהי השקעה משתלמת בהחלט.