טרמפולינות

מוצרים נבחרים בקטגוריה טרמפולינות

מידע על טרמפולינות

ישנם הורים שיגידו שזו התעסוקה המושלמת בשביל ילדיהם, הם בתוך מתחם סגור, קופצים, נהנים וכמובן מתעייפים. אבל מה יש בטרמפולינה מעבר להנאה ?
בשנים האחרונות הפכו הטרמפולינות לאחת האטרקציות הביתיות הנמכרות ביותר בישראל, ואפשר למצוא אותן בבתים רבים. ישנם דגמים רבים של טרמפולינות, סוגים וגם גדלים שונים, אותם ניתן להתאים לכל סביבה וליהנות מפעילות משעשעת ומהנה. ובכל זאת, חשוב לשמור על כמה כללי בטיחות בטרמפולינות, כדי להימנע מנזקים מיותרים ולשמור על הטרמפולינה לאורך זמן.

ילדים:
קפיצה על טרמפולינה תעזור לילדים שלך לפתח עתיד טוב וספורטיבי יותר, זהו ספורט מהנה כל כך קל ופשוט להתחיל איתו ללא צורך בהכנות מיוחדות וכאשר מתחילים לקפוץ על טרמפולינה קשה מאוד לרדת ממנה.
טרמפולינה תמיד נשארת כמכשיר כושר שמיש ואוטנטי שלא כמו הליכון או מוצרי כושר אחרים אשר בסופו של גבר משמשים כמתלי כביסה לאחר שימוש קצר.
קפיצה על טרמפולינה משפרת תחומים רבים וביניהן שיווי משקל, גמישות, קצב ועיתוי.
לא מעט פסיכולוגיות ילדים ממליצות קפיצה על טרמפולינה לשיפור הוויסות התחושתי  שכן זה המכשיר הטוב ביותר לתיאום שליטה על שרירים, טרמפולינה מעולה לפיתוח קואורדינציה ושיווי משקל. קפיצה על טרמפולינה תביא לשיפורים ניכרים בפיתוח הקואורדינציה של ילדיכם. קפיצה על טרמפולינה תתרום להעלאת כושר התיאום ושיווי המשקל אצל ילדים הרבה יותר משימוש באופניים או סקייטבורד.
חשוב לציין כי ישנם מוסדות רבים וגני ילדים הכוללים באופן תדיר טרמפולינות בתוכנית הלימודים משום שמחקרים הוכיחו שקפיצה על טרמפולינה תורמת לילדים בהרגעתם וביכולת הריכוז שלהם בשיעורים.

מבוגרים:
השפעת יתרונות הטרמפולינה חלה גם המבוגרים שביננו שכן קפיצה על הטרמפולינה מעניקה לנו את הדברים הבאים:

טיהור רעלים וחיזוק כושר הלב - בעת הקפיצה בטרמפולינה אנו משחררים רעלים החוצה ובשל לחץ האוויר הנמוך אנו קולטים לתוכנו חומרים מזינים.
חילוף חומרים - קפיצה על טרמפולינה באופן קבוע עוזרת בחילוף החומרים וביכולתו הגוף לשרוף קלוריות ביעילות רבה יותר.
פעילות גופנית בריאה בטרמפולינה מורידה את הסיכוי לחלות במחלות לב וכלי דם בשלוש דרכים- יישור הרגליים במהלך הקפיצה בטרמפולינה גורם להן לעבוד כמשאבת עזר למערכת הלב וכלי הדם, הגברת קצב פעימות הלב וכתוצאה התחזקות הלב והתחזקות מערכת השרירים בכללותה גורמת למערכת הדם לעבוד בצורה יעילה יותר.
הפגת מתחים כן גם למבוגרים ראיתם משהו קופץ פעם על טרמפולינה ולא מחייך? -הגדלת כמות האנדורפינים שמשוחררים על ידי המוח באמצעות הקפיצה בטרמפולינה.

אם אתם מתלבטים לגבי רכישת מתקן עבור חצר פעילה ומעשירה לילדים מומלץ לרכוש מתקן שיכול לשמש גם כמקור לפעילויות משותפות ולמשחקים – טרמפולינות מדגמים מודרניים גדולות דיין בכדי לאפשר עליהן משחק של כמה ילדים בו זמנית. ניתן לשחק עליה משחקי כדור או משחקים אחרים, כולל הפעלות של צוות הגן או מפעילים אחרים, זאת בניגוד למתקנים אחרים שלא מאפשרים זאת.