כורסאות קונכיה

מוצרים נבחרים בקטגוריה כורסאות קונכיה

מידע על כורסאות קונכיה

תחום ריהוט הגן הוא תחום שהתפתח מאוד בשנים האחרונות. אין מדובר עוד ברהיטי הפלסטיק הפשוטים שהיינו רגילים אליהם בערב, אלא למגוון רחב של רהיטים בסגנונות שונים, מעוצבים, עמידים וחזקים, שגורמים לחצר להיראות יפה ומושכת, כמו גם פונקציונאלית יותר וכזו שמהווה מקום אידיאלי לבילוי ולאירוח של חברים ובני משפחה.

בין הרהיטים שיש כיום, ישנם רהיטים סטנדרטיים שניתן היה גם למצוא בעבר - שולחנות אוכל, כורסות שונות, נדנדות מעוצבות וכו, אך יש גם כמה סוגים של רהיטים שלא היו פעם, והם עיצובים חדשים שנכנסים לאופנה ולתחום ריהוט הגן. בין הרהיטים האלו תמצאו למשל ערסלים מיוחדים, שזלונגים מפנקים וגם כורסאות קונכייה.

מהן כורסאות קונכייה? מדובר בכורסא גדולה למדי, שיכולה להכיל אדם או יותר, המעוצבת בצורה עגולה ורכה, ומרופדת בריפוד כלשהו. העיצוב של הכורסאות האלו מגיע מהשראה של חופי תאילנד, שמלאים בריהוט חוף מפנק ואיכותי, כמו מיטות אפריון וכורסאות קונכייה בגדלים שונים. מי שהיה בתאילנד זוכר שברוב החופים ניתן למצוא פינות כאלו, שבהן גם בדים שגורמים למיטה להיות פרטית, כך שאנשים מבלים שם ימים שלמים ושעות ארוכות. בין טבילה במים לנמנום ללגימה של משקה שייק פירות טעים. מי שעיצב את כורסאות הקונכייה, וודאי חשב על התחושה הנעימה והמפנקת שבשהות בכורסה או מיטה שכזאת.

ישנם סוגים שונים של כורסאות קונכייה שכאלו, שניתן למצוא באולם התצוגה של קויה דיזיין המוכרת ריהוט גן איכותי ויוקרתי. בין השאר תמצאו כורסאות ענק, שבהן יכולים להתרווח שלושה ואף ארבעה אנשים, כורסאות קטנות שמתאימות לזוג רומנטי שמתרווח לו יחדיו, וכורסאות ליחיד. בכל הכורסאות יש ריפוד וכריות, שלרוב עשויות מחומרים עמידים שאינם ניזוקים מהשמש ומהגשם, כך שניתן להשאירן ללא חשש בחוץ .

לחלק מהכורסאות יש צלון שניתן להרים או להוריד על פי הרצון, כך שאפשר להיות מוגנים מפני השמש, כמו כן להפוך את הכורסה למעין מתחם פרטי ואינטימי יותר. כמו כן, לחלק מן הכורסאות ניתן להוסיף אביזרים תואמים - כמו כורסאות בודדות תואמות המתחברות לכורסה הגדולה למראה של מתחם ישיבה גדול, שולחנות קפה תואמים ועוד.

בקטגוריה של כורסאות קונכייה נמצא גם את מיטת האפריון, שגם היא מוכרת לכל מי שבילה חופשה באחד מחופי תאילנד ואייה. מיטת אפריון עשויה לרוב במבוק חזק ואיכותי, ומקווה מקום לבילוי ורביצה נעימה. כל הרהיטים האלו הופכים לפופולאריים יותר ויותר בשנים האחרונות, משדרגים את המראה של החצר וגורמים לבילוי בו להיות בילוי נעים ויוקרתי הרבה יותר מאשר בעבר.