כסאות

מוצרים נבחרים בקטגוריה כסאות

מידע על כסאות

כסאות לגינה זה כבר לא מה שהיה פעם, אם בעבר כסאות הפלסטיק הלבנים עם הידיות או בלי סיפקו אותנו הרי שהיום מבחינתנו זה אינו אפילו לשיקול דעת.
במבט חטוף על גינות של בתים היינו רואים מגמת עיצוב שנורא חוזרת על עצמה השולחן העגול עם כיסאות הפלסטיק הלבנים והשוני היחיד היה צבע השמשייה שהייתה מונחת מעל השולחן.
אנחנו משקיעים מחשבה רבה בעיצוב הבית ופעמים רבות מזניחים את הגינה או המרפסת. הרבה פעמים אנחנו פשוט משתמשים בריהוט גן ישן, כסאות משומשים או חפצים אחרים שאין לנו מקום עבורם בבית ולכן המוצא היחידי שלנו היא למצוא להם מקום בגינה, זה כמובן אינו הפתרון האולטימטיבי וכאמור כשם שאנו משקיעים בעיצוב פנים הבית החלק החיצוני לא פחות חשוב ואפילו משלים את התמונה הכוללת.
היום כעיצוב הגינה הפך לחלק מהום סטיילינג הרי שנרצה להשקיע בכל פרט ופרט ואין זה אומר כי מה שיקר יותר יפה יותר, באתר ישנה תצוגת כיסאות בצבעים וסגנונות  שמתאימים לכל גינה ובחירת העיצוב שלה.

רכישת כסאות הגן תמיד תהיה עם שולחן תואם, הרי אנו מבלים את רוב זמננו בבית באזור הגינה אם זה בקפה של הבוקר או ארוחת צהריים תחת השמש הקלילה ושוב אנו מוצאים עצמנו מנצלים כל יום יפה למנוחה בגינה, על כן ההשקעה תהיה ברכישת כיסאות מפנקים ואף מעוצבים שלא רק יוסיפו סגנון לגינה אלא יעניקו לנו ולאורחים שלנו נוחות מלאה.

קיימים בשוק סוגים שונים של כסאות גן. יש כסאות גן מתקפלים אותם נוח להציב במרפסת, במיוחד למי שיש מרפסת קטנה, כך הם לא תופסים מקום כשלא משתמשים בהם. אפשר לצרף להם כריות ישיבה נוחות וצבעוניות. יש כסאות גן מראטן ומעץ וגם כסאות מפלסטיק מעוצבים ויפים לא פחות מכסאות חומרים טבעיים. יש כסאות גן רחבים ועמוקים ממש כמו כורסאות וניתן למצוא גם ספות ופינות ישיבה ממש כמו לסלון עבור הגינה והמרפסת. גם מיטות שיזוף הם למעשה כסאות מתכווננים המיועדים לשימוש על שפת הבריכה או בגינה.