מיטות שיזוף

מוצרים נבחרים בקטגוריה מיטות שיזוף

עגלת הגשה

עגלת הגשה
מחיר: 390 ₪במקום 500 ₪

מידע על מיטות שיזוף

עד לפני מספר שנים, מיטות שיזוף היו נחלתם הבלעדית של מלונות, אתרי נופש, על שפת הבריכה והיום. אך כיום המצב שונה, ואנשים רבים רוכשים מיטות שיזוף כחלק מריהוט הגן והחצר שלהם, ואף כחלק מריהוט המרפסת או הגג. ישנו מגוון רחב של מיטות שיזוף, העשויות חומרים שונים ועמידים, שיכולות להישאר בחצר במשך רוב אם לא כל השנה, ללא חשש לעמידותן.

מבחינת המגוון, ניתן למצוא מיטות שיזוף במבחר של חומרים, ושמיועדות לשימושים שונים. כמובן שיש מיטות שיזוף שמיועדות להיות ממוקמות על שפת הבריכה, אך יש גם מיטות שיזוף אחרות, שמיועדות גם לסתם זמן של רגיעה והנאה בחצר, לקריאת ספר או סתם שעה קלה של מנוחה. בין השאר, נמצא מיטת שיזוף כבדה ועשויה עץ, שמרופדת בכריות לבנות גדולות ונוחות, אותן ניתן לנקות בקלות בעזרת מטלית. מיטת עץ שכזאת תהיה מורכבת מכורסא מפנקת והדום גדול, שיחד יוצרים את מיטת השיזוף. כמו כן, לצד המיטה תוכלו למצוא שולחן קטן תואם, ואם תרצו גם שמשיות תואמות להגנה מפני השמש.

סוג אחר של מיטות שיזוף שצובר פופולאריות, הן מיטות שיזוף עגולות מראטן. הראטן הוא חומר שבו משתמשים הרבה לרהיטי גן ורהיטים אחרים שנמצאים בחוץ, כיוון שהוא חומר עמיד, שניתן לצבוע בצבעים שונים, ושבגלל הדרך שבה קולעים אותו משתלב היטב במראה טבעי אך נותן גם מראה מודרני, נקי ומעוצב. את המיטות העגולות תמצאו באולם התצוגה של ריהוט גן קויה דיזיין, ומדובר ברהיט אופנתי ומקסים. בסיסה של המיטה העגולה לרוב יהיה אלומיניום, כך שחוזקה מובטח. מעל האלומיניום נמצא את חומר הראטן, ומעליו כריות מפנקות ויפות.

דגם נוסף של מיטות שיזוף שהופך לנפוץ עם הזמן - הם מיטות האפריון. את מיטות האפריון ניתן לראות ברבים מחופיה היפים של תאילנד. המיטות האלו מאופיינות בחומרים כמו במבוק, בדים לבנים ומראה כללי רגוע ושליו. ניתן לקנות כמה מיטות אפריון, ולהציבן אחת ליד השנייה למראה יוקרתי ולהנאה מובטחת של האורחים והמשתמשים. למרות המראה העדין של המיטות, יש לדעת כי הן בנויות בצורה יציבה, הבמבוק חזק, והריפוד עמיד בפני השמש והגשם.

דגם אחר של מיטת שיזוף שניתן למצוא הוא דגם קלאסי יותר - כמו מיטת שיזוף מעץ כהה, עם גלגלים כך שניתן לכוון את המשענת, מיטת שיזוף מעוצבת בסגנון מודרני בצבעים כהים של שחור וכסף, הכוללת גם שולחן אישי צמוד, מיטה פשוטה ללא ריפוד שאנשים רבים מעדיפים למקם על שפת הבריכה, ומיטה מעוצבת בסגנון פוטון, למראה יפני מינימליסטי.