מנגלים

מוצרים נבחרים בקטגוריה מנגלים

מידע על מנגלים

אנשים רבים בישראל נהנים ואוהבים לעשות מנגלים בחצר ביתם. מזג האוויר החם ששורר במשך רוב עונות השנה מאפשר שהות בחלק החיצוני של הבית, והאהבה לבשר או דגים על האש היא אהבה שחולקים ישראלים רבים ואנשים רבים ברחבי העולם. כיום ניתן לרכוש מנגלים לחצר שמתפקדים בצורה איכותית מאוד, וגורמים לברביקיו להיות פשוט וקל. ניתן אף לבצע את מלאכת הבישול והצלייה במנגל בחצר, ולאחר מכן להכניס את הבשר לתוך הבית ולאכול שם, בנוחות המזגן אם מדובר ביום קיץ חם ומהביל במיוחד.

המגוון של המנגלים לחצר הפך בשנים האחרונות לרחב מאוד, כך שכל אחד יכול למצוא את המנגל שמתאים לו ביותר. כבר לא מדובר במנגלים פשוטים ממתכת שיש צורך להרכיבם בכל פעם מחדש, שניתן לצלות עליהם כמות קטנה של מזון בכל פעם ושעושים לכלוך ועשן רב. היום הדור החדש של המנגלים לחצר הוא דור מעוצב ושימושי, ממש כמו הרהיטים האחרים שיש כיום לחצר - מערכות ישיבה מעוצבות, נדנדות וערסלים נוחים, שזלונגים מפנקים ופינות ישיבה מקסימות.

לפני שאתם רוכשים מנגל לחצר, חשוב שתחשבו ותדעו מהם הצרכים שלכם. האם תרצו מנגל פתוח או עם מכסה, האם תרצו מנגל עצום שיכול להכיל כמות גדולה של מזון ובשר בעת ובעונה אחת, או שמא מנגל קטן יותר הוא המתאים לכם ולצרכים שלכם. כמובן שגם טווח המחירים רחב, וכך גם החומרים שמהם עשויים המנגלים - ישנם מנגלים רבים כיום שעשויים אבן. המנגלים האלו מתאפיינים במראה מקסים שמשתלב עם החצר וריהוט הגן, ומהווה מעין אלמנט עיצובי בפני עצמו, כך שלא צריך לחשוש ממראה מגושם או מכוער שיפריע לעיצוב הגינה או החצר.

כיום ניתן לרכוש מנגלים עשויים אבן, שהם איכותיים ומקצועיים, ואף לרכוש מנגלים כאלו שמיוצרים בחו"ל - באיטליה או בארצות אחרות. מדובר בגרילים כבדים וגדולים, שנותנים מענה לאנשים שנהנים מאוד מעשיית על האש מדי פעם בפעם. הגרילים האלו מגיעים בכמה גדלים, כך שניתן להתאימם לאופי השימוש המיועד של בני המשפחה.

נוסף על המנגלים והגרילים העשויים אבן, ניתן לרכוש מנגלים גדולים העשויים נירוסטה. אלו מנגלים יפים וגדולים, שמתאימים לעיצוב נקי ומודרני בקווים נקיים. לרוב למנגלים האלו יהיה מכסה, כך שכשהם יהיו סגורים לא יראו דבר מהמזון המתבשל, והמראה יהיה נקי ופשוט. למנגלים האלו יש כמה מבערים, והם עובדים על גז, ולכן אינם דורשים פחמים ולא יוצרים לכלוך, עשן וריח לא טוב ברחבי החצר. בעזרת המנגלים האלו, העשויים נירוסטה, ניתן להגיע לתוצאות מקצועיות של בישול וצליית בשר ומזון אחר.