מערכות ישיבה

מוצרים נבחרים בקטגוריה מערכות ישיבה

מידע על מערכות ישיבה

כשרוצים לרכוש מערכות ישיבה לחצר, מגלים כי המגוון רחב מאוד. ישנן מערכות ישיבה לחצר שמתאימות לסגנונות שונים ולצרכים מגוונים. ולכן, לפני שרוכשים מערכת ישיבה, כדאי לעצור ולחשוב למה מערכת הישיבה צריכה לשמש, מה עיקר השימוש שלכם בזמן השהות בחצר ובגינה, וגם להסתכל קצת ולראות איזה סגנון מדבר אליכם ומה אתם אוהבים לראות בחצרות של אנשים אחרים. יש אנשים שרוצים סגנון חמים ורגוע ומעט משוחרר לריהוט הגינה שלהם, ויש שאוהבים ריהוט פשוט בקווים מודרניים ונקיים, לכל סגנון המראה שלו, טווח המחירים שלו והאמירה העיצובית שהוא משדר.

בין המגוון העצום של מערכות הישיבה באתר ריהוט גן במבצע קויה דיזיין, תוכלו למצוא פינות ישיבה שמיועדות לאכילה - כלומר שולחנות אוכל של ממש, הכוללות כיסאות תואמות ואפשרויות להרחבת השולחן כך שיתאים לאירוח של כמות גדולה של אנשים, פינות קטנות שמיועדות לשני אנשים, פינות קפה, ופינות ישיבה מרווחות, נוחות ומרופדות.

אם בעבר ריהוט גינה התבסס על חומר הפלסטיק, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין. תוכלו למצוא מגוון של חומרים נעימים ועמידים, שניתן להשאירם בחוץ ללא חשש, ושצורכים מינימום של טיפול ותחזוק שוטף, אם בכלל. לדוגמה שולחנות שלמים מעץ מקסים, חומר הראטן שהוא פופולארי מאוד בפינות ישיבה שמיועדות לחצר הבית וכמובן מערכות עשויות מתכות שונות.

גם הריפוד שתמצאו במערכות הישיבה השונות הוא ריפוד נעים שאף עמיד בפני גשם ושמש. לרוב מדובר בריפוד מחומר שאין צורך לכבס או לכסות מפני הגשם, וניתן לנקות בקלות עם מטלית או מגבון. הריפודים הופכים את הרהיטים לנוחים ומפנקים הרבה יותר משהיו בעבר. בין מערכות הישיבה תוכלו למצוא מערכות ישיבה כאלו שנראות ממש כמו פינות ישיבה שמיועדות לסלון, פינות שניתן לשנות לפי הטעם והצורך האישי, ופינות שכוללות שולחנות תואמים במראה מוקפד ויפה.

נוסף על מערכות הישיבה, תוכלו למצוא שלל של ספסלים בעיצובים שונים, שאותם ניתן לפזר ברחבי החצר, כך שיתפקדו כספסלים אישיים כשרוצים לשבת בנוחות ולקרוא ספר, לנמנם בשמש הנעימה, או לשבת עם חבר או חברה ולנהל שיחה באוויר הפתוח. ספסלים הם אביזר נוח ומשלים, שתמיד נחמד שיהיה בחצר הבית והגינה.

את הראטן, אותו חומר עמיד שנפוץ ברהיטי גינה, היינו רגילים לפגוש במגוון מצומצם של צבעים ובמראה דומה ואחיד למדי. כיום עם התפתחות התחום, ניתן למצוא ראטן במגוון של צבעים, כמו גם רהיטים שבהם משולבים כמה צבעים, ועיצוב מודרני ואופנתי. ישנו גם טרנד של שילוב ראטן עם זכוכית, יחד עם בסיס אלומיניום חזק - למראה מיוחד ולעמידות גבוהה של הרהיט.