נדנדות

מוצרים נבחרים בקטגוריה נדנדות

מידע על נדנדות

נדנדות כחלק מעיצוב הגינה
בין רהיטי הגינה שנרצה לרכוש יש לתת מקום של כבוד לנדנדה. נדנדת עץ בגינה תוכל לשדרג את השטח באופן שלא תוכלו לשער. באופן כללי יש לתת תשומת לב לכל המוצרים אותם נרצה לרכוש לגינה, אחרת נוכל להגיע למצב בו נדחה את רכישת אחד הפריטים לשלב האחרון בעיצוב הגינה, ורק כשנגיע לשלב הביצוע נגלה שהתקציב נגמר... לכן, בעזרת מספר טיפים חשובים ושימושיים, נוכל לעשות מעט סדר בבחירת הנדנדה כחלק בלתי נפרד מריהוט הגן.
נדנדות לגינה יוצרות את התנועה המרגיעה ביותר לנפש, אולי לא בכדי ילדים כל כך אוהבים את הנדנדה בגינת השעשועים. אין איך להסביר זאת במילים את התחושה השלווה של הנדנוד באוויר הצח, לכן כיום נדנדות לגינה הפכו לאביזר חיוני ונפוץ בכל בית עם גג או מרפסת וגינה, ואם לנדנוד מתלווה משקה קר ומוזיקה נעימה זה כבר הופך לחוויה.

הנדנדות לגינה עשויות ברך כלל משני חומרים:

1. חומר האלומיניום הוא "אל חלד" מה שהופך את שימושו כריהוט חוץ למאוד נח, קל ואידיאלי. נדנדה מאלומיניום אינה דורשת טיפול, ניתנת לשטיפה בצינור בחצר הבית ולכן אפשר להשאירה מחוץ לבית בכל עונות השנה , בשנים האחרונות ניתן למצוא ריהוט גן מאלומיניום יצוק המאפשר עיצוב מעניין יותר לריהוט.

2. נדנדה העשויה עץ נותנת לחלל החיצוני מראה חם ומזמין, ניתן למצוא סוגים שונים של עץ בנדנדות בדרגות עמידות שונות, איכות העץ נמדדת לפי צפיפות הסיבים והשומן הטבעי שהוא מפריש, ככל שהצפיפות והשומן גדולים יותר כך איכותו של העץ טובה יותר.
חשוב לדעת שריהוט גן העשוי עץ (כולל פרגולות) חייב לעבור שימון כל מספר חודשים בכדי שהעץ לא ידהה, יתייבש ולבסוף ייסדק.

כאשר אתם מתכננים קנייה של נדנדה לגינה, כדאי שתחשבו על הגודל המתאים לכם, גם מבחינת הגודל של הגינה, וגם מבחינת כמות האנשים שאמורים לשבת עליה, וגילם – ישנן נדנדות לגינה שאפשר לצרף אליהן כיסא תינוק. חשוב גם להחליט אם הנדנדה תשמש בעיקר לנוי, ואז עיצוב הנדנדה יהיה השיקול העיקרי בבחירה, או בעיקר לשימוש ולישיבה, שאז הנוחות של הנדנדה תעמוד בראש השיקולים.
נדנדה לגינה משמשת כיום רהיט גינה נפוץ ומודרני, והוא מגיע בדרך כלל עם ריפוד דמוי ספה. הנדנדות מגיעות עם שלד ממתכת, מפלסטיק או מעץ, עליו תלוי המושב באמצעות מוטות. הנדנדה מגיעה בגדלים שונים, ומאפשרת ישיבה גם של שניים או שלושה אנשים ביחד שמתנדנדים זה לצד זה. ישנן נדנדות שמחופות בגגון בד התואם את דוגמת הריפוד של המושב.

מומלץ מאוד לא להתפשר בבחירת ריהוט גן שהוא במבצע לגן. כמובן שאין לחרוג מהתקציב אותו אתם יכולים להעמיד לצורך העניין, אולם, אל תמעיטו בערך הקנייה. ריהוט גן בתוספת נדנדה לגינה הם פריטים שילוו אתכם למשך שנים ארוכות, ולעיתים תמצאו עצמכם מבלים יותר זמן בגינה מאשר בסלון הביתי. לכן חשוב מאוד להקפיד כי הריהוט וכמובן גם נדנדת הגינה אותם תבחרו יהיו איכותיים ונוחים.

באתר קויה דיזיין ריהוט גן תוכלו למצוא מגוון נדנדות מחומרים שונים להנאה צרופה לילדים וגם למבוגרים.