.CHOOSE YOUR STYLE

נדנדות

יש לך בבית חלל חוץ שלא מנוצל היטב? כנראה שמה שחסר לך זו נדנדה מפנקת, מעוצבת ומגניבה. בקטלוג של קויה דיזיין תוכל להשיג נדנדה בקלות וגם לשלב אותה בגינה, במרפסת או בחצר – לפי בחירתך...

התנועה הטבעית והנעימה של נדנדה היא ללא ספק אחת הדרכים הכי טובות להירגע. כבר מגיל צעיר אנחנו מגלים מה הערך המוסף של נדנדה, באיזה אופן אפשר להשתמש בה ועד כמה היא חיונית גם לגוף וגם לנפש. עם הזמן, כולנו מחפשים איך לשלב נדנדה בבית – בעיקר אם ממילא כבר יש לנו גינה, מרפסת או חצר.
נדנדה חייבת להיות חלק בלתי נפרד מחלל החוץ. בניגוד למערכות ישיבה רגילות, נדנדה ממלאת כמה תפקידים בעת ובעונה אחת: היא גם מגניבה וכיפית, אבל גם מעוצבת ומפנקת. כמו כן, נדנדה יכולה להתאים לכל הגילאים ויש משמעות לנוכחות שלה בחלל החוץ של הבית או הדירה.

 

היתרונות של נדנדות לגינה
נדנדה משדרגת את הגינה באופן מיידי. נדנדות הן בדיוק מה שחלל החוץ צריך כדי להפוך למתחם אטרקטיבי, שבו הורים וילדים מבלים יחד וצוברים חוויות משותפות על בסיס שעות ארוכות של זמן איכות. יתרה על כך, נדנדה מוכיחה את עצמה בטווח הקצר והארוך כי היא לא דורשת אף סוג של תחזוקה או השקעה נוספת.
נדנדה מומלצת עבור חלל החוץ ואפשר להעביר אותה בין דירות או בתים. כל עוד בוחרים נכון נדנדה איכותית ומוודאים שהיא עומדת בסטנדרטים המתאימים של בקרת איכות ובטיחות, כל נדנדה תלווה אותנו ואת הילדים במשך שנים רבות.

 

למה כדאי לשים נדנדות במרפסת?
החדשות הטובות הן שגם בעלי בתים עם חלל חוץ יחסית קטן יכולים כיום לבחור נדנדה שמתאימה להם. זה רלוונטי למשל בעיקר בדירות, שבהן יש מרפסות מקורות או פתוחות שלא מנוצלות היטב. אם יש לך בדירה מרפסת כזו, סביר להניח שתמיד חלמת בה לשלב בה לפחות נדנדה.
הסוד של שילוב נדנדה במרפסת הוא לבחור אותה לפי מידות ולקחת בחשבון גם את המיקום. כך לדוגמא ניתן לבחור האם לתלות נדנדה מהתקרה, או לשלב אותה בין שתי קורות. בסופו של דבר, הבחירה כולה שלך והיא מבוססת על הכנת שיעורי בית ועל הגדרה של מסגרת התקציב.

 

כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים נדנדות לחצר
נדנדה מומלצת לכל בעלי הבתים והדירות ואפשר גם להעניק אותה בתור מתנה. אם רוצים לבחור נדנדה לעצמנו או לאחרים, חשוב לבדוק מה קובע המפרט המלא שלה מבחינת מידות, חומרי גלם ומחיר. לאחר מכן, ניתן להיכנס אל עובי הקורה ולהשוות בין סוגים שונים של נדנדות גם לפי המלצות של לקוחות מרוצים.
המלצה של חברים, קרובים ובני משפחה היא אינדיקציה מעולה לאיכות של כל נדנדה וליכולת שלה לתת מענה על הדרישות שלנו. אם לא מכירים אישית חברים או משפחה שכבר נדנדה והיו מרוצים, תמיד אפשר להרחיב את החיפוש ולהיעזר במידע מהאינטרנט – או פשוט לפנות למומחים של קויה דיזיין.

 

ההתמחות שלנו בחלל חוץ – מה שהבית שלך צריך
בעלי בתים ודירות מכל רחבי הארץ יודעים שהם יכולים לפנות אל המומחים של קויה דיזיין בכל מקרה של דילמה או התלבטות. בגלל שיש לנו ניסיון של מעל 14 שנה בהתאמת ריהוט גן לצרכים של קהל היעד והלקוחות, אנו נחשבים אוטוריטה בתחום ויכולים לעמוד גם לרשותך בהקדם.
יצאת לגינה ועדיין אין שם נדנדה? רוצה לשדרג את המרפסת עם נדנדה איכותית? המבצעים בקטלוג שלנו כבר מחכים לך!

התקשרו אלינו