ערסלים

מוצרים נבחרים בקטגוריה ערסלים

מידע על ערסלים

לשכב על הערסל בגינה מול קרני השמש או תחת הכוכבים זה הפינוק המושלם מה צריך יותר מזה?
על פי מחקרים שעשו שכיבה על ערסל מפחיתה את המתח הגופני ומקלה על כאבים בגב ובצוואר וכיוצא בזה ערסל זה לא עוד נדנדה.
פינוק בערסל בעצם מתאים לכל אחד מאיתנו, הגבר שחוזר מותש מיום עבודה, האישה שמאוד תשושה וכמובן הילדים שצריכים זמן רגיעה.
אין ספק כי הערסל תפס מקום מרכזי בעיקר בתחום ריהוט גן והפך למוצר מאוד פופולארי בשנים האחרונות ולכן יש לשקול מספר פרמטרים בבחירת ערסל בגינה, הדבר הראשון שיש לשקול זוהי מידת השימוש בו.

בחירת סוג הערסל צריכה להיות ממניע עיקרי והוא המיקום שלו, אם מיקומו של הערסל הוא בחוץ ללא מחסה וחשוף לאור קרני השמש או לגשמים בחורף כדאי לקנות ערסל שעשוי מחומרים סינטטיים אשר יוכיחו עמידות בפני מזג האוויר.
מניע  נוסף שיש לקחת בחשבון הוא משקל, גובה ומספר האנשים שישתמשו בערסל בו זמנית. הדגמים הגדולים נועדו לתמיכה במספר דיירים שיחד שוקלים יותר מ – 270 ק"ג. אם האנשים המיועדים גבוהים יש לשקול קניית ערסל במידות גדולות.

כמובן, קיימים גם ערסלי השכיבה מהדגם המסורתי – התלויים בשני צדדיהם. הערסלים האלו זוכים כיום לחשיבה מחודשת, ואף הם מוצעים במבחר עשיר ויוקרתי, הערסלים עשויים בדים חזקים ועמידים, בדים גמישים ואלסטיים, או רשתות מחומרים פלסטיים שונים, כאמור קיימים מספר יתרונות של ערסלי השכיבה, ובראשם היכולת להכיל אדם אחד – או יותר מאדם אחד. בהתאם, כיום קיימים בשוק ערסלים זוגיים, ואפילו ערסלים משפחתיים גדולים במיוחד. כל הערסלים כאשר נתלים בהתאם להוראות היצרן מותאמים לנשיאת משקלים כבדים, כך שאין סיבה לחשוש מפינוק משפחתי משותף.

את ערסלי הגן נתלה באחת משני הדרכים המסורתיות, הראשון והנפוץ היא תליית שני קצוות הערסל לעמוד תומך מעץ או ממתכת, והאפשרות השנייה היא ערסלים שבנויים כבר עם תמיכה או מסגרת ולכן אינם דורשים התערבות חיצונית.

אחסון הערסל - לפני אריזת הערסל לאחסון חשוב לבדוק שהוא נקי ויבש, כדאי לאחסן באריזה המקורית, אך בכל מקרה לא בניילון כדי להימנע מלחות.

לחלום וליהנות
- נדנוד הערסל מרגיע ומשחרר אותנו מכל בחינה, והדבר נכון בכל מקום - תנו לעצמכם לשקוע בגן עדן פרטי משלכם, בגינה, על המרפסת ואפילו בתוך ביתכם - הערסל!