ריהוט גן יוקרתי

מוצרים נבחרים בקטגוריה ריהוט גן יוקרתי

עד לפני מספר שנים השוק בישראל התחלק לריהוט גן יוקרתי מעוצב ולריהוט גן זול מפלסטיק או מתכת. לאחר תחילת פעילות החברה, הוחלט בצעד חסר תקדים על חיתוך מחירי השוק והורדת הפערים המשמעותיים אשר נוצרו מעלות הקנייה ומכירה ללקוח הסופי.

מידע על ריהוט גן יוקרתי

קויה דיזיין הנה יבואנית ריהוט גן יוקרתי מהגדולות בישראל.
קויה דיזיין מוותרת על פערי התיווך והנה משווקת מוצרים ישירות מהיבואן אל הצרכן בתמחור אגרסיבי ואיכות גבוהה.
ריהוט גן אשר משדר יוקרה, אצילות, נוחות, עיצוב ופרקטיות. וכל זאת באיכויות מהגבוהות בעולם. בקויה דיזיין אנו עובדים עם מיטב היצרנים האירופה ובעולם.
כל מוצר נבדק לעומק מבחינת עמידות למזג האויר ולמשתנים נוספים אשר משפיעים על אורך חיי המוצר. מעל 9 שנים של תשוקה בלתי פוסקת לעיצוב וחיפוש אחר היצרנים אשר יעמדו בדרישותינו הביאו אותנו לכך שאנו יכולים לספק לכם את הטרנדים האחרונים, גם את הקלאסיקות, במחירים הזולים בישראל.

אנו בקויה דיזיין עובדים עם מיטב היצרנים בעולם, כגון: איטליה, גרמניה, הולנד, מזרח אירופה והמזרח הרחוק. חלק נכבד מהעיצובים שלנו מעוצבים ע"י מעצבים כחול לבן.
בקולקציית ריהוט הגן היוקרתי שלנו תמצאו מגוון רחב של אלמנטים: ראטן סינטטי, עץ טיק, עץ אוסטרלי, אלומיניום וכמובן שילוב מספר אלמנטים על מנת להקנות מראה יוקרתי ולחזק את המוצר.
חומרי גלם אלו הנם מהחזקים בשוק ונועדו לשמור על אורך חיי המוצר.

הריפודים אשר אנו בוחרים אינם רק ססגוניים אלא גם עמידים וחזקים, וניתנים לרחצה. בנוסף, ניתן למצוא בקויה דיזיין מערכות ישיבה יוקרתיות, פינות אוכל מפוארות, שמשיות, פתרונות הצללה, ערסלים, נדנדות, מיטות שיזוף, גרילים, מנגלים מאבן, אביזרים, פסלים ועוד.

צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם, לייעץ, לעצב ולפתור בעיות גם מבחינת עיצוב וגם מבחינת מקום.