שולחנות אוכל לגינה

מוצרים נבחרים בקטגוריה שולחנות אוכל לגינה

עגלת הגשה

עגלת הגשה
מחיר: 390 ₪במקום 500 ₪

פינת קפה דגם JET

פינת קפה דגם JET
מחיר: 1150 ₪במקום 1490 ₪

מידע על שולחנות אוכל לגינה

אז והיום – שולחנות אוכל
כיום שולחנות אוכל לגינה הינם חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה הכללי שלנו, אם בעבר הסתפקנו בסט של רהיטי פלסטיק  בגינתנו, כיום, גם אם גינתנו קטנה או שיש לנו רק מרפסת, עדיין נרצה לעצבה כהלכה ברהיטים יוקרתיים ויפים, רהיטים שיהפכו את השהות בגינתנו לנעימה ומשרה שלווה.

אילו רהיטים מעוצבים מתאימים לעמוד בגינה?
תחום פינות האוכל הוא תחום מורכב ויש להשקיע זמן רב על מנת למצוא את הפתרון המושלם עבור ביתכם. כמו ברוב התחומים בריהוט הבית, יש להתחשב בשני גורמים עיקריים - הפן הפרקטי והפן העיצובי.

גודל הגינה הוא פקטור מכריע בבחירת גודל ריהוט הגן אשר נרצה להציב בה אם הגינה היא דיי גדולה הרי שיש בידינו את המשחק בהצבת הריהוט ואין מדובר רק על שולחנות אוכל, אלא גם פינת קפה מעוצבת או מיטות שיזוף ואפילו נדנדה לילדים. אך אם אנו מוגבלים בשטח עליו אנו יכולים לפרוס את הריהוט שלנו ובפרט שולחנות האוכל הרי שנדע להתאים את גודל שולחן האוכל למרחב, יחד עם זאת יש להתחשב גם בכמות האנשים ששולחן האוכל אמור להכיל באם מדובר על משפחה בעלת מספר רב של נפשות או שמא משפחה שמרבה לארח .
נכון, ששולחנות קפה מעוצבים ושולחנות אוכל לגינה מעצים יוקרתיים הם יקרים ביותר. אמנם נכון שמחירם של רהיטים מעוצבים אלו יקר מעט מרהיטים מעוצבים מחומרים פשוטים יותר, אך הם יחזיקו הרבה יותר זמן מעמד ובוודאי שהם הרבה יותר יפים ועונים על דרישותינו בתחום העיצוב.

סוגי שולחנות אוכל
ישנו מגוון רחב של חומרים מהם עשויים שולחנות האוכל , אשר כל אחד מהם ובנפרד יכולים להתאים לכם כמשפחה או כאירוח.
 
שולחנות אוכל מאלומיניום - שולחנות העשויים מחומר זה נחשבים כחומר הפרקטי ביותר לתנאי חוץ אינו מצריך טיפול ותחזוקה, היותו חומר "אל חלד" ניתן להשאירו בכל תנאי מזג האוויר ללא חשש, חשוב לבדוק כי זכוכית השולחן הינה זכוכית מחוסמת (לפחות 5 מ"מ) למקרה ויישבר המשטח הוא יתפרק לחלקים זעירים ולא חדים לבטיחות מרבית.
בדרך כלל בד כסאות האלומיניום יהיו מבד טקסטילן שהוא בעצם בד הארוג עם סיביי ניילון הניתן לרחיצה במים וסבון, עומד בעומס רב, אורך חייו של הבד תלוי ברמת החשיפה לשמש ולרמת חומר ה UV הקיים בו. רוב כסאות האלומיניום נערמות המאפשר אחסון נוח.

שולחנות אוכל מעץ - אשר לו יש לא מעט יתרונות משלו, שולחנות אוכל מעץ משדרים סגנון , ועץ מלא בכלל נותן תחושה שונה מאשר פלסטיק על כך אין ספק. מערכת של שולחן עץ לרוב מעוצב בצורות של כסאות נוח ארוכים הנותנים מקום לפרוש רגליים קדימה ולהשתזף בשמש או לשבת מסביב לשולחן, החסרונות הן שגם שולחן האוכל אשר עשוי מעץ שאינו עמיד מספיק יתכלה אט אט ע"י לחות ושמש, למרות שישנם זנים מסומים כמו עץ טיק אשר יכול להחזיק מאות שנים בתנאים קיצוניים של קור וחום. לכן אם בכל זאת בחרתם שולחן אוכל מעץ רצוי לזכור את מוטיב איכות העץ שכן מחיר זול מדיי יכול להפוך להיות הרגל של החלפה כל שנתיים של השולחן  ובסופו של דבר להוות את אותו מחיר של ריהוט גן איכותי.

שולחנות אוכל מפלסטיק
- השולחנות המוכרים והידועים לנו מפעם עברו בשנים האחרונות מהפך עיצובי, הם נוחים להעברה מאחר והם קלים, זולים, אין בעיה של חלודה והם מגיעים בגדלים שונים וצורות שונות: עגולים, מרובעים, אליפסות ואפילו עם חור בשביל להתקין שמשייה באמצע .