שמשיות

מוצרים נבחרים בקטגוריה שמשיות

בסיס לשמשייה

בסיס לשמשייה
מחיר: 249 ₪במקום 350 ₪

מידע על שמשיות

בארצנו שבה יש שמש חזקה במשך ימים רבים במהלך השנה, יש צורך בפתרונות הצללה וקירור שונים. כאשר מדובר בפנים הבית, כמובן שמזגן איכותי וטוב או מאוורר ואביזרים אחרים פותרים את הבעיה, אך כשמדובר בחלק החיצוני של הבית יש צורך בפתרונות להצללה של החצר והגינה. כמובן שישנן פרגולות שונות שניתן לרכוש ולחבר לבית, אך אם רוצים הצללה בחלק של החצר שאינו מחובר לבית, יש צורך בפיתרון אחר. שמשיות הן פיתרון מצוין, וכיום ניתן למצוא שמשיות איכותיות ועמידות.

כאשר רוצים לבצע הצללה של אזור מסוים בגינת הבית, מומלץ להתייעץ עם נציג קויה דיזיין ריהוט גן המבין בתחום עיצוב הגינה והחצר, או לקרוא על הנושא ולנסות להגיע למסקנה מה הם הצרכים שלכם. יש לחשוב מאיזה כיוון מגיעה השמש, מה תרצו שיהיה אופי השימוש שלכם בחצר, ואיזה סוג של שמשיות תרצו. האם תרצו שמשיות אישיות, שמשיה אחת גדולה, כמה שמשיות שקל להזיז ממקום למקום וכן הלאה. המגוון כיום הוא רחב, וניתן למצוא שמשיות שונות לצרכים שונים, וכמובן עיצובים רבים ומגוונים.

מכיוון שתחום העיצוב של ריהוט גן אף שהוא במבצע התפתח מאוד בשנים האחרונות, גם בשמשיות היה שינוי. אין מדובר עוד בשמשיות פשוטות ולבנות עם בסיס רחב ומכוער למדי, בעלות צבעים בוהקים או דוגמאות מיושנות. כיום ניתן למצוא שמשיות מעוצבות מחומרים איכותיים ויפים אך עדיין עמידים בפני נזקי השמש. באולם התצוגה של קויה דיזיין המשווקת ריהוט גן יוקרתי, תוכלו למצוא שמשיות שמעוצבות במחשבה רבה על מראה עדכני, מודרני ואחיד של החצר. כך תוכלו להתאים את סגנון השמשייה לזה של שאר הרהיטים שבחצר ביתכם.

תוכלו למשל למצוא שמשייה ענקית עם רגליים מפוצלות, בעלת בד כיסוי לבן במראה נקי ומינימליסטי, או שמשיית ענק בקוטר של שלושה וחצי מטרים, בעל בסיס איתן וחזק, שתוכל לתת צל למספר גדול של אנשים ואף לשולחן אוכל שלם, למצוא שמשייה פשוטה אך נקייה ביותר בעיצובה, בעלת שלד אלומיניום ובד בצבע בהיר שמשתלב עם כל סגנון וכל צבע, ושמשיות מרובעות שיכולות גם הן לתת פיתרון לשטח גדול. לכל השמשיות ניתן לרכוש בסיסים איכותיים בצבעים שונים, כך שיתאימו לצבע השמשייה.

נוסף על השמשיות הפשוטות, ניתן לשדרג ולרכוש גזיבו. גזיבו נראה כמעין שמשייה, אך עם רגליים קבועות באדמה, כך שהשמשייה נשארת באותו המקום. ישנם גזיבואים בסגנונות רבים, בין עיצוב פשוט ונקי לעיצוב מתוחכם ועתידני שמושך תשומת לב, גזיבו בעל רגליים מעוטרות ורחבות ועוד. גזיבו הוא פריט דקורטיבי מקסים לחצר הבית, שמאפשר הצללה לשטח גדול.